Wilhelmina van Pruisenlaan 145, 2807 KH Gouda
Hornes Assurantiën - logo

Klantenservice

Wij staan u graag telefonisch te woord of verwelkomen u op ons kantoor.  De koffie en thee staan altijd voor u klaar.


Bezoekadres:
Wilhelmina van Pruisenlaan 145
2807 KH Gouda

Correspondentieadres:
Postbus 2175
2800 BH GOUDA

Telefoon: (0182) 582888
Telefax   : (0182) 581934
E-mail algemeen: hornes@hornes.info
E-mail voor schade: schade@hornes.info
Website: www.hornes.info
Kamer van Koophandel Rotterdam: 24325058
Vergunningsnummer Wft: 12005263
KiFid aansluitnummer: 300.002610
 

Bankgegevens:
ING BANK
Iban           : NL94INGB0002682900
Bic              : INGBNL2A

ABN-AMRO BANK
Iban            : NL44ABNA0507010329
Bic              : ABNANL2A

Persoonlijke e-mail adressen

  • John Hornes ( john@hornes.info )
  • Johan van Vliet ( johan@hornes.info)
  • Elles Tetelepta-Schinkel ( elles@hornes.info )
  • Liesbeth Hornes-Wijnen ( liesbeth@@hornes.info )
  • Andrew Ball ( andrew@hornes.info )  
  • Fred van der Born ( fred@hornes.info )